Bu bir Cateringhizmeti.com ücretsiz servisidir.

Anasayfa Cateringhizmeti.com Yemek Firmaları Firma Ekle İletişim

Tabldot - Organizasyon - Catering - Yemek Firmaları Listesi

Tüm Türkiye genelindeki catering-yemek firmalarının isimleri ve websiteleri aşağıda verilmiştir. Firmalar hakkında detaylı bilgi almak ve yemek firmalarının hepsine tek bir mail ile ulaşmak için Cateringhizmeti.com'u kullanabilirsiniz.

Türkiye'nin her bölgesinden catering yemek ya da organizasyon hizmeti almak için Net Kurumsal'a ulaşabilirsiniz.

Net Kurumsal Hizmetler
Tel: 0212 438 0 954
GSM: 0532 433 68 16


 

İstanbul Yemek Firmaları ayrıntılı bilgiler ve sıralı listesi için

Ankara Yemek Firmaları ayrıntılı bilgiler ve sıralı listesi için

İzmir Yemek Firmaları ayrıntılı bilgiler ve sıralı listesi için

Diğer İllerdeki Yemek Firmaları için

 

>> www.cateringhizmeti.com

>> www.ankara.yemeksirketleri.tk 

>> www.izmir.yemeksirketleri.tk

>> www.yemekfirmalari.tk

 

Ayın Yemek Firması

İstanbul genelinde hizmet veren üye yemek firmaları

 

Net Kurumsal Çözüm Ortağınız
Net Kurumsal Hizmetler olarak; firmanızın diğer firmalardan aldığı bazı hizmetlerin denetlenme probleminin aşılması konusunda çözüm ortaklığı öneriyoruz. Artık şirketinizin aldığı tüm hizmetler (catering, yemek, temizlik, güvenlik, ilaçlama, personel taşıma vb.); talepleriniz, beklentileriniz ve önerileriniz doğrultusunda yön verebileceğiniz tek bir firma tarafından karşılanabilecek. Konusunda uzman yemek, temizlik, güvenlik ve taşımacılık firmalarıyla çalışarak kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla size sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İstanbul genelinde hizmet veren üye yemek firmaları

 Şirket Adı: Mango Catering (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.yemek-firmasi.com  
 Açıklama: Mango Catering yılların verdiği tecrübeyi, yeni teknoloji olanaklarıyla birleştirerek müşterilerine her zaman daha iyi kalitede hizmet vermeyi planlamaktadır.>>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Güngören, Bahçelievler, Şirinevler, Bakırköy, Topkapı, Merter, Esenler, Yenibosna, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Habipler, Sultançiftliği, Davutpaşa başta olmak üzere İstanbul'un hemen hemen her bölgesine hatta yerinde üretimler için şehir dışına dahi hizmet verebilmekteyiz.

 

 Şirket Adı: Küpeli Ev Yemekleri (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.istanbulyemek.tk    
 Açıklama: Küpeli Ev Yemekleri 16 yıllık yönetim ve işletme tecrübesine sahip profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla şirketlerin tüm gıda ve yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Bahçelievler, Yenibosna, Şirinevler, Bakırköy, Güngören, Zeytinburnu,Topkapı, Merter, Esenler, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Habipler, Sultançiftliği, Davutpaşa başta olmak üzere İstanbul'un hemen hemen her bölgesine hatta yerinde üretimler için şehir dışına dahi hizmet verebilmekteyiz.

 

 Şirket Adı: Ekol Yemek (İstanbul Anadolu Yakası)
 İletişim: www.cateringhizmetleri.tk    
 Açıklama: Toplu yemek konusunun saygın ve iddialı bir kuruluşu olan EKOL Catering; Fabrika, Banka, Hastane, Şantiye, Okul, İş ve Yönetim Merkezleri gibi kuruluşlara en ideal çözümleri ve en zengin seçenekleri sunuyor. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Altunizade, Göztepe, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Şile, Beşiktaş, Pendik, Gebze Kocaeli, Ataşehir, Tuzla başta olmak üzere tüm İstanbul Anadolu Yakasına hizmet verebilmekteyiz.

 

 Şirket Adı: Innova Catering (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.yemekfirmasi.tk   
 Açıklama: Innova Catering olarak İstanbul’daki tüm ilçe ve semtlere taşıma yemek hizmeti, Türkiye genelinde orta - büyük ölçekli kurum ve özel kuruluşlara yerinde yemek üretim hizmeti vermektedir.>>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Arnavutköy, Bağcılar, Güneşli, Mahmutbey, Bayrampaşa, Esenler, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Fatih,aksaray,beyazıt,sultanahmet,fatih,kumkapı,yenikapı, kazlıçeşme,eminönü

 

 Şirket Adı: Esinti Yemek (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.cateringservisi.com       
 Açıklama: Esinti Yemek, 1994 yılında kurulduğu günden bugüne toplu yemek üretiminde en yüksek standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.  >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: avcılar, sefaköy, yeşilköy, yeşilyurt, kanarya, haramidere, beylikdüzü, gürpınar, firuzköy, esenyurt, kıraç, hadımköy, çatalca,silivri,kumburgaz.

 

  

 Şirket Adı: Poligon Yemek Catering (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.yemekfabrikasi.web.tr  
 Açıklama: Poligon Yemek Catering İstanbul Bağcılar'daki tesislerinde hızla yaygınlaşan tabldot usülü yemek servisi sunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Bağcılar, Parseller, Güngören, Haznedar, Esenler, güneşli, yenibosna, ikitelli, halkalı, sefaköy, başakşehir, bağcılar, bakırköy, merter, zeytinburnu, florya, yeşilyurt, yeşilköy, altınşehir, esenyurt, avcılar, hadımköy, cennet, haramidere, sultangazi, gaziosmanpaşa, g.o. paşa, tekstilkent, giyimkent

 

 Şirket Adı: Eray Yemek Üretim (Bursa)
 İletişim: www.tabldot.tk     
 Açıklama: Eray Yemek 20 yılı aşan kurumsal kimliği, bu kimliğin oluşmasına katkı sağlayan 10 yılı aşkın süredir  hizmet veren köşe taşları, bu köşe taşlarının teknoloji ve profesyonelliğe uygun şekilde yerlerini yerleştirip, onları ilave bilgi ve becerilerle bulundukları. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Bursa(Merkez), Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım, İnegöl, İznik


 

 Şirket Adı: Eser Catering Yemek (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.tabldotyemek.tk   
 Açıklama: İş yerinizde restaurant yemeği kalitesinde lezzetli, hijyenik, hesaplı, güler yüzlü bir hizmet almak istemez misiniz? Satın almanızın yükünü üzerinizden alıyor, bütçenizi düşünüyor, personelinizin memnuniyetini garanti ediyoruz. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: Bağcılar, esenler, Şişli, mecidiyeköy, taksim, beyoğlu, beşiktaş, maslak, ortaköy, arnavutköy,levent, sarıyer,etiler,kağıthane,alibeyköy,çağlayan

 

 Şirket Adı: Mengen Sofrası Catering (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim: www.cateringsirketi.tk  
 Açıklama: Mengen Sofrası olarak İstanbul Çağlayan'daki üretim tesislerimizle, İstanbul genelinde personel yemeklerinde hizmetinizdeyiz. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: küçükköy,eminönü,karaköy, şişhane,şişli.mecidiyeköy, taksim,beyoğlu,beşiktaş, maslak,sarıyer,etiler,kağıthane,alibeyköy,çağlayan bölgesine servisimiz vardır.

 

 Şirket Adı: CKH Catering (İstanbul Avrupa Yakası)
 İletişim www.yemeksirketi.tk   
 Açıklama: CKH Catering; yemek sektöründe yılların verdiği tecrübeyle yeni nesil teknolojilerini harmanlamayı başaran ve firmaların yemek hizmet alımları konusunda en güvenilir iş ortağı olmayı başaran bir yemek şirketidir. >>devamı
 Hizmet Bölgeleri: küçükköy, bakırköy, merter, bahçelievler, şirinevler, güneşli, yenibosna, aksaray, fındıkzade, fatih, toptapı, bayrampaşa, esenler, gaziosmanpaşa.

 


 
 


 
 

ONLINE TALEP - FORMU DOLDURARAK TÜMÜNDEN TEKLİF ALABİLİRSİNİZ.
İsim

:

Firma Adı

:

Telefon  :
Mail Adresi

:

Bölgeniz  :
Mesajınız  :
   

/

 

CKH Catering www.yemekfirmasi.net
AFG Catering www.afgyemek.com
Afiyet Catering www.afiyetcatering.com
Akademi Catering www.akademicatering.com
Alioğlu Catering www.alioglugida.com
Alkas Catering www.alkasyemek.com
Antre Catering www.antregourme.com/catering
Arsen Catering www.yemeksirketi.tk
Ayberk Catering www.ayberkcatering.com.tr
Ayso Catering www.aysocatering.com
Ayşe Gül Erler Catering www.aysegulerlercatering.
Aş San Catering www.as-san.com
Bando Catering www.bandocatering.com
Bekard Yemek & Organizasyon www.bekard.com.tr
Bilintur Catering www.bilinturcatering.com
Biltur Catering www.bilturcatering.com
Bortar Catering www.bortar.com

 
Bulvar Catering www.bulvarpasta.com
Çağlayan Catering www.caglayancatering.com
Canca Catering www.cancacatering.com
Çapa Catering www.capacatering.com
Catering Polesan www.polesan.com
Çelebi Catering www.celebicatering.com
Ceyhan Yemek www.ceyhanyemek.com.tr
Cici Catering www.cicicatering.com.tr
CKH Catering www.tabldotyemekfirmasi.com
Creme Catering www.cafecremeistanbul.com
Cuisine Catering www.cuisine-tr.com
Davet Catering www.davet.com.tr
Defne Catering www.defneyemek.com
Doğan Catering www.cateringhizmetleri.com
Doğuş Catering www.doguscatering.com
Doruk Yemek www.dorukyemek.com
Doyum Catering www.doyumyemek.com
Dudo Catering www.dudo-catering.com
Dymra Catering www.dymra.com.tr
Ekol Catering www.ekolyemek.com

 
Elchyn Catering www.elchyn.com.tr
Elifce Gıda www.elifce.com.tr
Elma Catering www.elmacatering.com
Emir Catering www.yemekfirmasi.net
Erzey Gıda www.erzey.com
Europa Catering www.europa.cateringhizmeti.com
Eylül Catering www.eylulgida.com
Fat Gıda ve İkram Hizmetleri www.fatgida.com
Festa Catering www.festacatering.com
Flash Catering www.flashyemek.com
Fleurette Catering www.fleurettecatering.com
Gülaydın Catering www.gulaydincatering.com
Gülistan Catering www.gulistanyemek.com
Günal Ziyafet Catering www.gunalziyafet.com
Güngördü Catering www.gungordu.com.tr/catering.asp
Güraş Yemek www.gurasyemek.com.tr
Hacıoğu Catering www.haciogluyemek.com
İdil Catering www.idilcatering.com
İlyas Bey Catering www.ilyasbeycatering.com
İnvito Catering www.invitodavet.com
Itır Catering www.itircatering.com
Kalkavan Catering www.kalkavancatering.com
Keyveni Catering www.keyveni.com

 
Kgs Catering www.karamehmetler.com
Klüh Emin Catering www.kluehemin.com
Kolej Catering www.koleyyemek.com
Kurdoğlu Catering www.kurdoglucatering.com
Kübra Catering www.kubracatering.com.tr
Köroğlu Catering www.koroglucatering.com
Lezzet Fabrikası www.lezzetfabrikasi.com
Lezzetto Catering www.lezzetto.cateringhizmeti.com
Limon Catering www.limoncatering.org
Lider Catering www.yemekfirmasi.tk
Mavi Ay Yemek www.maviayyemek.com
Mavi İkram ve Ziyafet Organizasyon www.maviikram.com
Mehim Yemek www.mehimyemek.com
Mengen Catering www.mengen.cateringhizmeti.com
Metaş Catering www.metascatering.com
Mola Yemek www.molacatering.com.tr
Motta Catering www.motta.com.tr/catering.html
Murat Yemek www.muratyemek.com
Naturel Kaynar Catering www.naturelkaynarcatering.com
Nesil Catering www.nesilcatering.com
Nisan Catering www.nisancatering.com

 
Nur Yemek www.nuryemek.com.tr
Ömür Catering www.omurcatering.com
Öz Gülışık Catering www.ozgulisik.com
Özata Tabldot www.ozatatatabldot.com
Özel Catering www.ozelcatering.com
Özgür Tabldot www.ozgurgidaltd.com
Öztekinler Catering www.oztekinleryemek.com
Paksoylu Catering www.paksoyulu.com
Palmiye Yemek www.palmiyeyemek.com.tr
Pamuk Hazır Yemek www.pamukyemek.com.tr
Par Yemek www.pargrup.com
Pavurya Catering www.pavurya.cateringhizmeti.com
Polat Yemekçilik www.polatyemekcilik.com
Prestij Catering www.prestijcatering.com
Sancak Catering www.sancak-catering.com
Şahhan Catering www.sahhancatering.com
Seçkin Gıda Yemek Sanayi www.seckingida.com.tr
Sever Catering www.severcatering.com
Siesta Catering www.siestacatering.com
Şiir Catering www.siircatering.com.tr
Şirnas Yemek Hizmetleri www.sirnasyemek.com
Soyak Catering www.soyakcatering.com

 
Tadal Yemek Üretim www.tadal.com.tr
Terakki Catering www.terakkicatering.com
Toktaylar Catering www.toktaylar.com
Turkuaz Catering www.turkuazcatering.com
Üçler Toplu Yemek Hizmetleri www.ucleryemek.com
Ümran Yemek www.umranyemek.com
Venedik Catering www.venedikcatering.com
Volkan Catering www.volkancatering.com
Yağmur Catering www.yagmurcatering.com
Yaylam Catering www.yaylamgida.com
Yeditepe Yemek Hizmetleri www.yeditepeyemek.com
Zens Catering www.zens.com.tr
Zerdali Yemek Üretim www.zerdaliyemek.com

 

 


Anahtar Kelimeler: yemek firmaları,yemek firmalari,yemekşirketleri,yemek şirketleri,yemekfirmaları,yemek firması,yemek firma,catering yemek,tabldot yemek,tabldot catering,istanbul yemek, ankara yemek, izmir yemek,catering anadolu yakası tabldot,yemek firmaları listesi,tabldot listesi,catering listesi,cateringler,cetring,ketring,cataring,cetrıng,yemek firması bul,yemek firması ara,toplu yemek,hazır yemek,paket yemek,tabldot yemek firması.Şişli, Tuzla, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Bakırköy, Osmaniye, Kartaltepe, Zuhuratbaba, Zeytinlik, Cevizlik, Yenimahalle, Sultanahmet, Laleli, Çemberlitaş, Eminönü, Osmanbey, Topkapı, Yenikapı, Kumkapı, Bayrampaşa, Esenler, Terazidere, Fatih personel yemek, Davutpaşa, Bağcılar yemek şirketleri, Avcılar, Güneşli, Mahmutbey, Güngören, Bahçelievler, İkitelli, Küçükçekmece, Sefaköy, Merter bölgesi yemek firması, Eyüp, Gaziosmanpaşa catering, Kağıthane, Beyoğlu, Taksim tabldot,  Beykoz, Polenezköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar tabldot yemek, Esenyurt, Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü, Haramidere, Firuzköy, Üsküdar , Kadıköy, Altunizade, Ümraniye, Kartal yemek firmaları, Çekmeköy, Bostancı tabildot, Kurtköy, Pendik, Tuzla, Haydarpaşa,Çatalca Catring, Gebze, Kağıthane, Yemek firmaları, yemek şirketleri, catering, catring, toplu yemek,  tabldot yemek, yemek şirketi, yemek firması, catering, organizasyon, istanbul, bakırköy bölgesindeki yemek firması, bağcılar bölgesi hazır yemek, istanbuldaki yemek firmaları

 

Bu site bir Cateringhizmeti.com ücretsiz servisidir.Daha detaylı firma bilgileri ve sürekli müşteri akışını yakalamak için bize ulaşın.